vím že Váš čas neúprosně běží...
...not to copy...
Pokud chceš kopírovat nejdříve se zeptej!!!


Milosrdná lež a jí podobné

12. března 2012 v 18:12 |  téma týdne
Lidé potřebují lež.Lžou si odjakživa jak osatním tak sami sobě.Lžou malým dětem.Však komu jako malému neříkali že Ježíšek existuje.Kdo neřekl učitelce ,,já jsem ten domácí úkol udělal ale zapoměl jsem ho doma".To přece zní líp než ,,vybodnůl jsem se na to" ne?
Nebo se třeba tlustá ženská navlékne do uplých růžových šat a zeptá se manžela ..Jak vypadám, miláčku?"A on jí odpoví ,,Kouzelně, drahošku".Pochybuji že by jí řekl že vypadá jako přežranž žížala.Ale ona si to možná tak trochu uvědomuje a tak se zeptá ,,Opravdu?Nejsem v tom taková narvaná?".A on jí odpoví že ne a že pro něj je stejně ta nejkrásnější.No nehraje si jen na pravdu? (I kdy kdyby ji řekl že vypadá hrozně jednou možná by ji ušetřiltoho aby si za jejími zády lidé říkaly tohle alespoň stokrát).Manžel pak řekne že musí jet do ráce a že ji miluje.další lež vzhlesem k tomu že jak přijede do práce pozdraví svou sekretářku se kterou svou ženu už tři msíce podvádí a pochválí ji jak ji ty nové růžové šaty sluší a že v nich vypadá krásně štíhle.
Tak to byla milosrdná a nemilosrdná lež a hra na pravdu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fefe Fefe | Web | 13. března 2012 v 10:51 | Reagovat

Ono máš v tomto úplnu pravdu! :-)
Ale presne,je rozdiel medzi klamstvom pre dobrú vec,než to druhé klamstvo.
Myslím si,že každý je si vedomý schojich chýb,tak ako si napísala sama,na príklade,že tá žena veľmi dobre vie,ako vyzerá....ale človeku v tomto prípade nejde ani tak o to,že ako sa vidí sama,ako ju vidia iní,ale ako ju vidí práve ON. :-)
....... aj ked moja teória je,že pokiaľ sa sama necítim byť peknou,môže mi to niekto vtlkať do hlavy,ale nepohne to mnou.
-..... trošku som už začala zcesty. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama