vím že Váš čas neúprosně běží...
...not to copy...
Pokud chceš kopírovat nejdříve se zeptej!!!


Moje úvaha na tema ČLÁNEK

3. července 2012 v 12:00 | Meadow
Jak napsat článek aby si ho přečetlo co nejvíce lidí a které články nejvíce lidí čte?

  1. Bohužel mám zkušenosti s tím že většina lidí je líná si přečíst si delší články.A pokud se k tomu rozhodnou komentovat tak jen stylem "super článek" což zrovna nenaznačuje že by si daný článek přečetli.Naprosto jim vyhovují kratičké články typu "dneska jsem se nudila a tak tady píši tohle" následuje pár vět a tím to končí.A přesně tohle si lidi přečtou, okomentují to.Což mě přivádí k bodu číslo dva.
  2. "Dneska jsem nevěděla co napsat ale nudila jsem se tak vás chci všekny pozdravit lidičky a přidávýám pár obrázků, které jsem našla na internetu."Tyhla články nemám ráda.Pokud jsou to fotky, které sám autor nafotil budiž, i když by se to obešlo bez téhle věty ( dneska jsem nevěděla co..).Samosebou bez tohoto komentáře je to normální článek s fotkami, na které se ráda podívám.Pokud autor napíše článek a k tématu přidá obrázky taky nic neříkám.
  3. Zajímavý nadpis.Alespoň z části snad může přitáhnout návštěvníkovu pozornost.Kolikrát projíždím téma týdne a většina nadpisů je ve stylu "Tema týdne čokoláda" nebo jen "čokoláda".Mezi těmito články se najde spousta skvělého čtení ale ani špičkou nosa nevyčnívají z řady.
  4. Zajímavý obsah.Žádné "dneska jsem byla nakupovat s kámoškou boty, pak jsme letěly do kina a pak u nás spala.Bylo zo super zase si to zopakujem.Tak čau."Když je to rozepsané jako nějaká příhoda s trochou vtipu a fantazije je to hned lepší.Ale ani dlouhé blábolení o nudné události, špatně napsané není to nejlepší.
  5. Snad ovšem se dá psát trochu zajímavě tak zkusme namáhat mozek.
Neříkám že se všemi těmito věcmi řídí můj blog a já do puntíku ale budu se snažit.
A jsem opravdu zvědavá kolik lidí si toto celé přečte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bazalka Bazalka | Web | 5. července 2012 v 20:01 | Reagovat

Mám to celé přečtené! S tím nadpisem máš pravdu,ale já dám vždycky k tématu týdne jen název toho téma,protože tak to mám u všech ostatních a nechce se mi to měnit asi to je špatně a jen tím odlákám návštěvníky,ale mě se to tak víc líbí.Jinak zajímavý článek kromě toho nadpisu si myslím,že se řídí všemi radami. :)

2 Simča Simča | Web | 11. července 2012 v 10:17 | Reagovat

Je pravda, žena nadpis je důležitý ná článku, ale já patřim k těm línějším tipům tak když je "téma týdne čokoláda" napíšu prostě jenom "čokoláda"! :D a Taky často píšu "nevěděla jsem co napsat a tak přidávám pár obrázků" :D Není to moc atraktivní, ale já jsme prostě někdy líná a nechce se mi nic vymejšlet :D Asi to přestanu psát, protože ani mě osobně to nepřijde moc atraktivní :D

3 Vendy Vendy | Web | 15. července 2012 v 21:08 | Reagovat

Dobrý článek o článku.
Jednověté oznámení o tom, že jsem přišla a zase odejdu, opravdu nudí.
Názvy... některé názvy mají šmrnc, je fakt, že občas nevím, co napsat a tak to zjednoduším. Jindy zas zajímavý název vyplave jak olejová skvrna na hladinu.
K názvům na TT bych měla podobný názor - taky mi vadí, jak málo lidí je kreativních a jak tupě opakují název tématu týdne. Oni si myslí, že je to ok - ale když někdo čte články z tématu týdne a po stopadesátý vidí název článku Čokoláda (nebo v dnešním týdnu Můj sen), tak už se dělají červené kruhy před očima... :-?  8-)
Viděla jsem různé články. I krátké můžou být zajímavé, ale musí mít nějaký styl, použita nezvyklá slova, příměry, možná i humor a ironii... :-)

4 Kačíí Kačíí | Web | 19. července 2012 v 13:17 | Reagovat

K nadpisu u téma týdne mám většinou třeba jen čokoláda,ale někdy když mě něco napadne,napíšu třeba pochoutka pro zlepšení nálady atd.
U delších článků to mám tak,že si ho vždycky přečtu asi do půlky a buď mě zajímá-dočtu ho,nebo mě téma neujmulo-přečtu si něco jiného,ale naopak nesnáším ty články ve kterých není žádná podstata,téma nebo jen: "nevěděla jsem co napsat... :-D

5 danielinama danielinama | Web | 20. července 2012 v 7:56 | Reagovat

Máš naprostou pravdu. Hlavně u tématu týdne je dobré dodržovat tyhle body, protože přece jen umístění na hlavní stránce přitáhne i lidi, kteří jsou jinak zaměření než váš blog. Takže zajímavý nadpis, krátký článek a žádné banality, které někoho cizího nemůžou vůbec zajímat :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama