vím že Váš čas neúprosně běží...
...not to copy...
Pokud chceš kopírovat nejdříve se zeptej!!!


Úterní deprese z pondělí

1. ledna 2013 v 18:18 | Meadow |  other

Tak a máme tady nový rok.

Na 2012 už jen vzpomínáme ať už v dobrém, špatném nebo s nádechem melancholie a nebo spíše zapomínáme. Já po něm spíše smutním. Jsem podivín a tak myslím na věci jako je třeba datum a displeyi mého mobilu. Celý rok se dívám, jak se druhé číslo zvyšuje a čím blíže se číslo blíží dvanáctce, tím více se těším na dlouho očekávané Vánoce (na které se těším už od září). A teď je tam zase jednička.

Znáte takový ten pocit, jak se v pondělí ráno probudíte a s hrůzou si uvědomíte, že máte před sebou celý týden. A pak další a další. Tak takhle prožívám leden. Leden je pro mne takové pondělí. Vánoční nálada vyprchá, Z ulic vymizí světýlka, která pozoruji už od listopadu a odstrojování stromku mi působí téměř fyzickou bolest. A pak zpět do školy, do víru života, do nepříjemné jednotvárnosti ranního vstávání. Nenávidím začátek roku. Můžu jen doufat, že hned ze začátku donese dostatek radosti na to, abych zapomněla.
Můj blog poběží ale dál a já jen doufám, že se tady objeví co nejvíce náštěvníků.

Taky se chci zeptat, jestli si myslíte, že bych měla změnit vzhled blogu? A případně jak?

A dále musím dodat, že v anketě o nejlepší píseň měsíce vyhrálo King of dreams - Deep Purple. Novou anketu najdete v menu a doufám že se opět účastníte hlasování!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ivet Ivet | Web | 6. ledna 2013 v 19:50 | Reagovat

Omlouvám se dodatečně, že jsem nestihla napsat básničku na Vánoce, měla jsem dovolenou a přitom jsem byla v jednom kole, hlavně mimo PC a Prahu, tak promiň. :-( Jinak, já taky nemám ráda začátky roku, není to ani deprese, je to spíše smutek, že je zase rok pryč a vše neutíká, ale přímo letí! :-(
Tak doufám, že tu budeš i v tomto roce psát nadále tak hezké básničky a články, držím k tomu palce! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama